Data ważności farby


Niektóre osoby myślą, że data ważności obejmuje tylko i wyłącznie produkty spożywcze. Tymczasem jest to również niezwykle istotny parametr, gdy kupujesz na przykład farby. Kraków co prawda raczej nie jest miejscem, gdzie kupisz przeterminowane farby, jednak warto uważać. Dlatego właśnie uważam, że warto kupować wysokiej jakości farby, lub innych sprawdzonych miejscach, gdzie na pewno kupimy dobrej jakości produkty.

Niektórzy „specjaliści” z Krakowa i innych miast twierdzą, że nic się nie stanie używając takiej farby. Jednak mimo to warto uważać. Jeżeli zdecydujesz się na malowanie przeterminowanym produktem, to robisz to na własną odpowiedzialność. Z resztą często nawet osoby piszące na forach mówią, że warto malować takimi farbami tylko mniej istotne ściany.

Jeżeli nie zużyjesz jakiegoś produktu, to jeszcze nic takiego się nie stanie. Gorzej jeżeli specjalnie pojechałeś np. do Krakowa, żeby wybrać ulubiony kolor farby, a okazało się, że kupiłeś przeterminowaną. Dlatego patrz na termin ważności, a unikniesz wyrzucania pieniędzy w błoto.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *